ADAM
BURDANOWSKI
Twój trener personalny w Bydgoszczy
Sprawdź ofertę
fb insta mail yt

Jak nie przytyć na wakacjach All inclusive?

#dieta#nawyki#nowy rok#odchudzanie#postanowienia#rodzina#siłownia#sport#trening#treningi personalne#wakacje all inclusive

Dlaczego nawet podczas tygodniowych wakacji tyjesz?

Cały rok ciężko pracujesz na to, żeby pozbyć się zbędnych kilogramów. Później w ciągu jednego tygodnia na wakacjach nadrabiasz wszystko z nawiązką w dodatku wychodząc na lekki plus? Jak zdrowo i smacznie jeść, zachowując dietę na wakacjach all inclusive?

Czy w ogóle powinniśmy się tym przejmować? Czy może jednak warto na wakacjach trochę wyluzować i nie zwracać uwagi na to co ląduje na naszym talerzu i w szklance?

Jak zwykle to zależy!

Jak nie przytyć na wakacjach all inclusive - porady dietetyka i trenera personalnego

Stół szwedzki w hotelowej restauracji, a nasza dieta

Restauracje hotelowe najczęściej dają nam niezwykle szeroki wybór produktów, z których możemy skomponować posiłek. Niezależnie od miejsca, w które wyjedziemy hotele prześcigają się różnorodnością potraw. Każdy kraj oferuje nam oprócz swoich specjałów, specyficznych dla danego regionu, również standardowe potrawy i składniki.

W ofercie restauracji oprócz potraw lokalnych znajdziemy między innymi:

Dlatego tylko od nas zależy czy nasza dieta będzie bogata w jedzenie wysoko przetworzone, czy postawimy jednak na zrównoważony model odżywania. Bardzo dużo zależy od nawyków jakie wcześniej w sobie wyrobiliśmy.

Szczęśliwa rodzina na wakacjach all inclusive - jak nie przytyć na wakacjach.

Jak jeść podczas wakacji All inclusive, żeby nie przytyć? Wskazówki i praktyczne porady

Niemniej istnieje kilka skutecznych sposobów na ograniczenie negatywnych skutków urlopu w postaci dodatkowych kilogramów!

Jedzenie deserów podczas wakacji all inclusive - jak nie przytyć - radzi trener personalny Bydgoszcz

Przepisy na wakacyjne posiłki

Najprostszy przepis na wakacyjne śniadanie all inclusive – dobre, zdrowe, zgodne z dietą.

Przykładowe przepisy dla różnych części świata.

Dieta śródziemnomorska …

Jest to sposób żywienia oparty na takich produktach jak oliwa z oliwek, ryby, tłuste sery I mnóstwo warzyw. Możemy spożywać także owoce morza. W skład diety wchodzą też oczywiście owoce I produkty zbożowe najczęściej pełnoziarniste.

PODSUMOWANIE

Oczywiście wakacje są od tego żeby odpoczywać, natomiast pamiętaj, że leżenie z brzuchem do góry i umierania z przejedzenia i przepicia nie jest żadnym „relaksem” czy odpoczynkiem dla ciała i wrócisz z takiego urlopu bardziej zmęczony/zmęczona niż przed. Dlatego zachowaj umiar i zdrowy rozsądek!

A po wakacjach koniecznie odwiedź siłownię!